Побудовано у Львовi

«ІРОКС» запевняє, що підстав для непогодження поштових адрес на вулиці Антонича немає

10.08.2017 22:01
«ІРОКС» запевняє, що підстав для непогодження поштових адрес на вулиці Антонича немає

Цими днями, на думку директора ПрАТ «Ірокс», на підприємство розпочалась негативна інформаційна атака, як на забудовника. Відтак, вирішення проблеми жителів вулиці Антонича щодо відсутності поштових адрес залишається відкритим.

Про це повідомляє Інтернет-видання pobudovano.lviv.ua .

За словами директора ПрАТ «Ірокс» Ігоря Микичака, звідки виникла така проблема, і чому вона взагалі існує йому не зрозуміло, як і те, хто в цьому зацікавлений також.

«На цьому об’єкті всі комунікації зроблені, маємо оригінали документів погоджень – на воду, каналізацію тощо. Мені прикро, що на нас пішла негативна інформаційна атака. Піднімають питання, які були ще 7 років тому.

Ми один із найстаріших забудовників у Львові, свою діяльність ведемо вже впродовж 27 років. Збудували десятки тисяч метрів житла для потреб мешканців та завжди готові йти на компроміс», – зазначив Ігор Микичак.

Поряд із цим, юрист ПрАТ «Ірокс» Марія Дацько заявляє, що ситуація затягується умисно, оскільки, юридичних якихось підстав для того, щоб не вирішити цю проблему немає.

«На законних підставах є дозволи, містобудівні умови, декларації про початок-закінчення і введення в експлуатацію, все що завгодно цілими пакетами документів, які висвітлені на сайті. Будівельник виконав ці роботи, здав в експлуатацію, мешканці могли вже проживати, але тут постає питання. Виявляється, що не все так просто, владі не вистачає покірності забудовника. Потрібно сплачувати інвестиційний внесок.

Судом було встановлено абсолютно правову позицію замовника, забудовника "Автогаражного кооперативу", що даний внесок не має бути сплачений, згідно законодавчих вимог. Ось перед собою маю рішення суду», – зауважує Марія Дацько.

Також вона додала, якщо зараз буде рішення апеляційного суду, яке одразу вступає в силу, то Сихівська РА буде зобов’язана видати розпорядження щодо присвоєння поштових адрес для мешканців будинків, що на вулиці Антонича.  

Варто зазначити, що замість інвестиційного внеску, забудовник пропонував зробити дорогу до Церкви на вулиці Майданній, що неподалік вулиці Антонича. Або ж надати квартири для воїнів АТО. Проте влада не підтримала таку пропозицію.

Нагадаємо, 10 серпня, під час прес-сніданку у готелі «Леополіс» Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів закликав владу до діалогу, аби негайно провести комунікації на вулиці Антонича

Читайте також: Мешканці вулиці Антонича просять Ірину Маруняк дотриматися обіцянки щодо їхньої проблеми.

Фото прес-служби Інтернет-видання "Побудовано у Львові"

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,