Побудовано у Львовi

Олег Синютка зустрівся зі спільнотою захисту парку «Знесіння»

18.12.2018 18:12
Олег Синютка зустрівся зі спільнотою захисту парку «Знесіння»

У понеділок, 17 грудня, відбулась робоча зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з ініціативною групою захисників парку «Знесіння». Зустріч пройшла в приміщенні адміністрації по вул. В. Винниченка, 18 на якій також були присутні директор департаменту екології та природніх ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник і директор департаменту архітектури та розвитку містобудування Оксаною Ткачук.

Про це Інтернет-виданню pobudovano.lviv.ua повідомив Голова Громадсько-політичного руху «ІДЕЯ НАЦІЇ»  Остап Стахів.

Передмовою зустрічі послужило те, що директор ТзОВ «Архібуд» Наталія Барбадин-Дунець заявила 29 листопада у Західному апеляційному господарському суді під час судового засіданя про домовленості в переговорному процесі стосовно ділянки у м. Львові по вул. Олекси Довбуша, 15 в парку «Знесіння», де громада вже більше 10 років бореться за збереження території від незаконного будівництва. Натомість, голова Львівської ОДА Олег Синютка спростував інформацію про проведення перемовини із забудовником стосовно будівництва в парку «Знесіння».

Питання, які були порушенні під час робочої зустрічі стосувалися не тільки вище вказаної тематики, зокрема: знесення незаконно встановленого паркану для обгородження будівельного майданчика, який має демонтувати виконавча служба 27 грудня цього року на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15 та повернення даної ділянки в державну власність – в цих питаннях ініціативна група збереження парку «Знесіння» отримаа розуміння для співпраці від голови ОДА та директорів департаментів.

Нагадаємо, 17 грудня Восьмий апеляційний адміністративний суд скасував незаконну реєстрацію ТзОВ «Архібуд» котловану як незавершене будівництво у Львові по вул. Олекси Довбуша, 15 в парку «Знесіння», а також у вересні 2017 року Львівський апеляційний господарський суд розірвав договір оренди між Львівською міською радою та ТзОВ «Архібуд», повернувши державі 2,8 га землі оборони у парку «Знесіння».

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,