Побудовано у Львовi

Суд скасував незаконну реєстрацію котловану в парку «Знесіння»

17.12.2018 13:41
Суд скасував незаконну реєстрацію котловану в парку «Знесіння»

Сьогодні колегія суддів у Восьмому апеляційному адміністративному суді залишила рішення першої судової інстанції в силі, чим скасували реєстрацію об’єкту незавершеного будівництва(котловану) ТзОВ «Архібуд» м. Львові по вул. Олекси Довбуша, 15. – про це повідомив Голова Громадсько-політичного руху «ІДЕЯ НАЦІЇ» Остап Стахів.

На судове засідання прийшло багато мешканців, які проживають біля парку «Знесіння», журналісти, члени ГО «Ідея Нації», президент ГО «Правозахисний центр ім. генерала УНР Володимира Сікевича» Наталія Сікевич, правозахисник Роман Куровець.

Нагадаємо, що спільнота ЗУПИНИМО загарбника Знесіння! Вже роками бореться проти незаконної забудови у парку «Знесіння» у м. Львові на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15. Зокрема у 2017 році ГО «Ідея Нації» спільно з львів’янами зупинили незаконну забудову тільки поставивши наметове містечко при в’їзді на будівельний майданчик, оскільки забудовник не виконував рішення суду про припинення ведення будь яких земельних та будівельних робіт.

«Ця перемога є без сумніву заслугою всіх тих, хто приєднався до боротьби за парку «Знесіння», але ми не будемо зупинятися на досягнутому, нам потрібно, щоб цей незаконний котлован демонтували, а ділянку повернули до попереднього стану і висадили на ній дерева» - прокоментував Остап Стахів.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,