Побудовано у Львовi

Львів закупить нові тролейбуси

11.10.2018 14:16
Львів закупить нові тролейбуси

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту м. Львів». За неї проголосувало 39 депутатів.

Про  це повідомили у Прес-службі ЛМР.


«Ми обговорювали це питання на профільних депутатських комісіях. Мова йде про закупівлю 50 тролейбусів. Тендер вже оголошено і в листопаді буде розкриття пропозицій», — доповіла директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич.

Як повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза, крім придбання нових тролейбусів буде передбачено і придбання обладнання, яке дозволить якісно обслуговувати нові тролейбуси. Мова, зокрема, про монтаж окремого цеху в тролейбусних депо, де можна буде обслуговувати тролейбуси.

«Транспортна інфраструктура — не лише автобуси, тролейбуси, трамваї, а й ті приміщення, де ми проводимо огляди, ремонти. Нам важливо, щоб наші депо були суттєво оновлені. Дуже важливим є модернізація депо на вул. Промисловій. Зараз і ремонтна база, і депо поєднані на вул. Городоцькій. Тому, ми поставимо суттєві вимоги до компаній, які подаватимуться на тендер із реконструкції депо на вул. Промислова. Зараз маємо судові тяганини: ми виграли суд і очікуємо повернення 254 тис євро», — повідомив Олег Береза.

Він пояснив, що компанія, яка проводила модернізацію депо на вул. Промисловій, виконала роботи неякісно, адже через тендер обрали переможцем компанію, яка запропонувала найнижчу ціну. Відтак, зараз у тендерні документи будуть внесені суттєві зміни, аби уникнути подібної ситуації.

«12 млн євро — попередній кредит, ми вибрали його повністю. Кредит, який ми хочемо брати, зараз має пільговий період 3 роки», — уточнив Олег Береза.

Міський голова Львова підкреслив хорошу співпрацю міста з Європейським банком реконструкції та розвитку і наголосив, що місто крім кредитних коштів отримувало і грантові.

Згідно з прийнятою ухвалою, ЛКП «Львівелектротранс» погоджено отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку.

про нас, контакти, новини, публікації,