Побудовано у Львовi

Влада почала полювання на ГО "ІДЕЯ НАЦІЇ"

10.10.2018 17:44
Влада почала полювання на ГО "ІДЕЯ НАЦІЇ"

На громадську організацію "ІДЕЯ НАЦІЇ" через громадську активність та тверду позицію  чиниться політичний тиск зі сторони влади. Зокрема, захист від незаконної забудови парку "Знесіння",  вілли відомого архітектора Івана Левинського, інших архітектурних споруд Львова, політичних в'язнів  та мирні акції протесту у місті Тернополі, Івано-франківську  і Львові. 

У січні в місті Тернополі керівника осередку ГО "Ідея Нація" Олексія Станька було викрадено з громадського закладу. Після чого  ГО "Ідея Нації" розпочала масові акції протесту на підтримку політично переслідуваного громадського активіста Олексія Станька та законно встановила  наметове містечко під стінами прокуратури Тернопільської області. Такими заходами викликала хвилю неправомірних дій від працівників правоохоронних органів. Тому, з метою зашкодити активістам проводити законні мирні акції поліція Тернополя склала постанову на санкціоновану акцію, а саме на наметове містечко під стінами прокуратури і передала її по місцю проживання організатора.

Саме 16 березня Галицька районна адміністрація Львівської міської ради незаконно наклала штраф на Голову Проводу Громадсько-політичного руху "Ідея Нації" Остапа Стахіва у розмірі 1365 грн. за надуманим приводом про нібито несанкціоноване наметове містечко під стінами обласної прокуратури у м. Тернопіль. Натомість Остап Стахів оскаржив вказану постанову у Галицькому районному суді. Зараз справа перебуває у апеляції.

Після чого Галицька районна адміністрація пішла на друге грубе порушення чинного законодавства України, а саме надіславши лист у виконавчу службу.  Хоча не мала підстав для цього, адже рішення щодо даного питання розглядається у Львівському апеляційному адміністративному суді. 

Виконавча служба відповідно до закону була зобов'язана перевірити чи дана постанова не оскаржується в судовій інстанції. Це є ще одне порушення, але вже з боку виконавчої служби  про стягнення штрафу. Лист був надісланий 5 жовтня, хоча датований 12-им вересням.

У цій ситуації дії працівників поліції м.Тернополя, працівників Галицької РА ЛМР та виконавчої служби Галицького району схожа на змову групи осіб для здійснення тиску на громадську діяльність ГО "ІДЕЯ НАЦІЇ". 

"Ми звертаємось до незалежних журналістів та небайдужих громадських організацій для підтримки активних громадських діячів по всій Україні. Адже це відбувається не тільки проти нашої організації, а й проти всіх, хто діє всупереч владі. Такі дії влади нас не зламають і ми надалі продовжуватимемо захист прав громадян."  - Остап Стахів.

 

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,