Побудовано у Львовi

На пр. Свободи тривають ремонтні роботи: коли фінал?

10.10.2018 16:49
На пр. Свободи тривають  ремонтні роботи: коли фінал?

На пр. Свободи  до кінця року планують завершити ремонтні роботи.

До кінця цього року проведуть ремонтні роботи на пр. Свободи, від пам’ятника Тарасу Шевченкові до статуї Матері Божої, та облаштують площу Марійську. Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, 19 липня було укладено угоду з переможцем тендеру на проведення цих робіт — ТзОВ «Трансбудторг». Після отримання усіх дозвільних документів підрядник розпочав ремонтні роботи. Вартість робіт становила 8,5 млн. грн., але після тендерної закупівлі вартість становить 8,2 млн грн.

Про це повідомили у Прес-центрі ЛМР.

Реалізація проекту ремонту проспекту передбачає влаштування пішохідної частини в граніті, влаштування велодоріжки, влаштування тактильної плити та встановлення інформаційної таблиці з написом шрифтом Брайля і освітлення навколо центрального квітника.

 

Завершити усі ремонтні роботи планують до 1 грудня цього року.

За інформацією Галицької районної адміністрації, у межах ремонтних робіт також було проведено обстеження зелених насаджень. Сухостої та всихаючі дерева було зрізано. Зокрема було виявлено 4 дерева, які були або вже сухими, або всихали. Такі дерева було виявлено біля зупинки тролейбуса № 13 та біля статуї Марії. Тому на основі акту обстеження спільно з екологічними службами, дерева були зрізані, а на їх місці буде висаджено молоді насадження.

«Проспекту Свободи зараз виповнюється трохи більше 100 років. Більшість дерев перебувають у достатньо поганому стані і потребують заміни. Відповідно ті дерева, які були в лунках, ми повністю замінюємо. Це переважно каштани. Каштани у наших умовах, будь-яких сортів, погано приростають, тому ми вирішили замінити їх на тюльпанове дерево, яке дуже добре себе показало з минулорічних посадок.

Також на пр. Свободи ростуть бузки. Їм теж часом 50−70, а іноді й 100 років і їх теж треба підсадити. Тому так само на проспекті будуть висаджені дуже цікаві сортові бузки.

Загалом буде висаджено 12 тюльпанових дерев і 10 бузків", — повідомила Олександра Сладкова, начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку».

За її словами, навпроти пам’ятника Шевченкові є два дерева — дуб і клен, які перебувають в прекрасному стані, хоча є майже 100-літніми.

 

про нас, контакти, новини, публікації,