Побудовано у Львовi

На автобусному маршруті № 5а курсують нові МАЗи

10.10.2018 16:00
 На автобусному маршруті № 5а курсують нові МАЗи

Від вчорашнього дня на автобусному маршруті № 5а курсують нові МАЗи, - про це повідомили в ЛМР.

Громадський транспорт Львова оновлюється. Місто вже отримало 30 нових, низькопідлогових автобусів МАЗ, які вже курсують на маршрутах. Зокрема, від вчора нові МАЗи розпочали працювати на маршруті № 5а, сполучення пл. Різні — м. Винники.


«Ми продовжуємо отримувати нові МАЗи. Загалом Л К «АТП-1» вже отримало 30 нових машин, які усі вже задіяні в роботі і курсують на маршрутах. Зокрема, від вчорашнього дня нові МАЗи почали курсувати на маршруті № 5а, сполучення пл. Різні — м. Винники. На цьому маршруті працює 6 машин і більшість з них будуть МАЗи.

Також сьогодні ми очікуємо отримати ще 9 МАЗів і завтра ще 7. Вони будуть працювати на маршрутах після проходження усіх юридичних процедур", — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, цього року Львів має отримати 150 нових низькопідлогових автобусів, довжиною 12 м, відповідно до підписаної угоду ЛК «АТП-1» з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу: 100 автобусів МАЗ і 50 «Електрон». Отримані МАЗи вже курсують на маршрутах № 2а, 3а, 16, 46, 47а.

про нас, контакти, новини, публікації,